Kapat

Harry Potter Hermione'nin Asası

699,99 TL
  Sepete Ekle
 • Asaya sabrın cesareti adı verilmiştir.

  Asma ağacından yapılmaktadır ve çekirdeği ejderha yürek telidir. Bu asayı yapan kişi oldukça cesaretli bir kişiymiş. Asayı en iyi şekilde yapabilmek için aylarca uğraşmış.

  Hermione'nin asası, Harry Potter dünyasında net bir sapı olmayan birkaç asadan biridir. Asanın ucundaki bir sap yerine, asanın uzunluğunun çoğunu saran sarmaşıklara sahiptir.

  Hermione'nin asasının özünde ejderha yürek teli bulunur. Asa ilmine göre, ejderha yürek telleriyle yapılan asalar çok güçlüdür ve büyüleri çabuk öğrenir.

  Ollivander’s Hermione Granger Asası Ollivander ailesinin, asa üretimine ilk kez milattan önce 382 yılında başladığı düşünülmekte. Garrick Ollivander‘ın ataları ile başlayan bu gelenek, Roma döneminden beri nesilden nesile aktarılmış ve devam etmiştir.

  Ollivander ailesinin her üyesi, aile mesleğini devam ettirerek yapılan işe kendilerinden bir şeyler katmıştır. Antik büyücülerden günümüz büyücülerine kadar, İngiltere’nin neredeyse tamamı Ollivanders dükkanından asa satın almaktadır.

  Ollivanders, gelmiş geçmiş en iyi asa üreticisi olarak tanınmakta. Bu sayede sadece İngiltere’de bulunan büyücüler için değil, tüm dünyadaki büyücüler için de büyük etkilere sahip. Fazlasıyla ilgi çeken Ollivanders, büyücülük dünyasında çok önemli bir yer tutmakta.

  Asa ölçüsü: 38 x 1,3 cm.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır