Kapat

Ürün İade


İADE ÜRÜNLERİNİZİN FATURA ASLI İLE BERABER GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

İade Adres Bilgileri:
Alıcı: MİNNOŞ DÜKKAN KIRTASİYE
Adres: YURTİÇİ KARGO BURSA ATAEVLER ŞUBESİ
 
FARKLI KARGO FİRMASI İLE GÖNDERDİĞİNİZ İADE KARGOLARI TESLİM ALINMAYACAKTIR.
 
Ürünü beğenmeme veya değiştirme durumu ile ilgili iadeler için gönderilen ürünlerin kargo bedelleri GÖNDERİCİ tarafından, hasarlı ve kusurlu ürünlerin değişimi için yapılan gönderilerin kargo bedeli www.minnosdukkan.com tarafından ödenecektir.

Ürün değiştirme/beğenmeme iadelerinde 600 TL ve üzeri siparişlerinizdeki ücretsiz kargo kampanyası iptal olmaktadır. Kart ekstrenize kargo tutarı düşülerek yansıtılmaktadır.

 
İade durumunda müşteriye sunulan kampanyalı kargo tutarı değil, faturada yansıyan gönderi ücreti gidiş geliş tutarı kesilmektedir. Kargo tutarı desiye ya da bölgenin mobilite durumuna göre farklılık göstermektedir. Müşteri bu tutarın kesintiye uğrayacağını kabul etmiş olur.

90'lar kutusu ürününde ürünün yiyecek ve kişisel ürün içeriği sebebi ile hiçbir şekilde iade kabul edilmemektedir.
 
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Prosedür gereği değişim yapılamamaktadır. Tekrar satın almak istediğiniz ürün için sipariş vermeniz gerekmektedir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
 
Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren 15 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 
Havale iadeleri 3 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 15 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 
İade edilemeyecek ürünler:
 

-Kalemler

-90'lar Kutusu

-Sürpriz Paketler

-Defterler

-Kullanımı Tespit Edilemeyecek Kırtasiye Malzemeleri

-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit, tükenmez kalem v.b)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
 

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır