Kapat

Teslimat ve Kargo


Web sitemizden saat 15:00'e kadar vereceğiniz tüm siparişler ürün stokta olması durumunda aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Kargo takip kodu siparişinize kaydedilir ve size eposta ile bildirilir.
Küçük şehirler ya da merkeze uzak, mobil ilçelerin teslimatı +1 gün sürebilir.
 
El yapımı ürünlerde kargoya veriliş süresi 5-7 iş günü sürebilir.
 
Tedarikte herhangi bir sorun yaşandığında, siparişteki üründe stok problemi olduğunda size mail ya da telefon yolu ile bildirim yapılır. Hatalı bilgi girilen üyeliklerde, bildirim ulaşmadığında firma sorumluluk kabul etmez.
 
Kargo ücreti, Türkiye'nin her yerine KDV dahil 5,90 TL olarak sabitlenmiştir. 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti Minnoş Dükkan tarafından karşılanır. Tüm gönderiler Sürat Kargo ile yapılmaktadır. Adreste bulunamayan alıcılar için paketler kargo şubesinde maksimum 3 iş günü bekletilir, sonrasında firmamıza iade edilir. Teslim alınmayan kargolar için firma geliş-gidiş kargo ücretini alıcıdan tahsil eder.
 
Kargo poşeti zarar görmüş, ezilmiş paketleri kargo görevlisi yanında açarak ürünün durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Taşıma sırasında hasar gören ürünler kesinlikle teslim alınmamalı, tutanak tutturulmalıdır.

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır