Kapat

İlkokula Hazırlanıyorum Serisi - Dikkat

23,90 TL
  Sepete Ekle
 • İlkokula Hazırlanıyorum Serisi; MEB Okul Öncesi Eğitim Programına uygun, programdaki bilişsel, dil, sosyal-duygusal, motor ve özbakım gelişim alanlarıyla ilgili kazanım ve göstergeleri gerçekleştiren, kavram ve tema destekli, nitelikli ve eğlenceli bir seridir. Hem okul öncesi müfredat kitabı olarak, hem evde eğitim kitabı olarak hem de yaz dönemi aktivite ve eğitim dönemine hazırlık kaynağı olarak kullanıma uygundur.

  Seri, birden fazla gelişim alanına hitap eden kapsamlı sayfaları sayesinde okul öncesi kurumlarında zengin eğitim ortamı oluşmasına büyük katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda çocuğunun gelişimini desteklemek isteyen aileler için evde kullanıma da uygundur.

  Dikkat kitabında çocukların; dikkat, algı, odaklanma, konsantrasyon ve hafıza gelişimi hedeflenmiştir. Kitapta, birbirinden zengin teknikler kullanılarak hazırlanmış nitelikli alıştırmalar yer almaktadır. Bu sayede çocukların görsel dikkat, algı, mantık, muhakeme, bağlantısal düşünme, çıkarım yapma, sembolik yorumlama, konsantrasyon, problem çözme, akıl yürütme becerileri gelişecektir. Alıştırmalarda bir yandan da kavram ve tema desteği sağlanmıştır. Aile temasından Dünya ve Uzay’asağlıktan ilgi ve yeteneklere kadar pek çok tema, alıştırmalara yedirilmiştir. Böylece çocukların, kitapta gördükleri alıştırmaları, günlük hayatla ilişkilendirmeleri hedeflenmiştir.

  Yaş: 5-6

  Sayfa Sayısı: 64

   

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır