Kapat

İlkokula Hazırlanıyorum Serisi - Günlük Hayat

60,00 TL
  Sepete Ekle
 • İlkokula Hazırlanıyorum Serisi; MEB Okul Öncesi Eğitim Programına uygun, programdaki bilişsel, dil, sosyal-duygusal, motor ve özbakım gelişim alanlarıyla ilgili kazanım ve göstergeleri gerçekleştiren, kavram ve tema destekli, nitelikli ve eğlenceli bir seridir. Hem okul öncesi müfredat kitabı olarak, hem evde eğitim kitabı olarak hem de yaz dönemi aktivite ve eğitim dönemine hazırlık kaynağı olarak kullanıma uygundur.

  Seri, birden fazla gelişim alanına hitap eden kapsamlı sayfaları sayesinde okul öncesi kurumlarında zengin eğitim ortamı oluşmasına büyük katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda çocuğunun gelişimini desteklemek isteyen aileler için evde kullanıma da uygundur.

  Günlük Hayat kitabında MEB Okul Öncesi Eğitim Programındaki başta sosyal duygusal ve özbakım alanlarıyla ilgili olmak üzere bilişsel, dil ve motor gelişim alanlarıyla ilgili kazanım ve göstergelerin gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır. 

  Temel olarak çocukların Evrensel Değerleri ve Özbakım becerilerini edinmeleri amaçlanmış, bu arada dikkat çalışmaları, matematik çalışmaları, çizgi çalışmaları, dil çalışmalarına yer veren çok kapsamlı sayfalar hazırlanmıştır.

  Yaş: 5-6

  Sayfa Sayısı: 64

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır