Kapat

İlkokula Hazırlanıyorum Serisi - Matematik

23,90 TL
  Sepete Ekle
 • İlkokula Hazırlanıyorum Serisi; MEB Okul Öncesi Eğitim Programına uygun, programdaki bilişsel, dil, sosyal-duygusal, motor ve özbakım gelişim alanlarıyla ilgili kazanım ve göstergeleri gerçekleştiren, kavram ve tema destekli, nitelikli ve eğlenceli bir seridir. Hem okul öncesi müfredat kitabı olarak, hem evde eğitim kitabı olarak hem de yaz dönemi aktivite ve eğitim dönemine hazırlık kaynağı olarak kullanıma uygundur.

  Seri, birden fazla gelişim alanına hitap eden kapsamlı sayfaları sayesinde okul öncesi kurumlarında zengin eğitim ortamı oluşmasına büyük katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda çocuğunun gelişimini desteklemek isteyen aileler için evde kullanıma da uygundur.

  Matematik kitabında çocukların; MEB Okul Öncesi Eğitim Programındaki matematiksel kavramları öğrenmeleri, ritmik sayma yapmaları, 0-10 arası sayıları yazmaları, geometrik şekilleri öğrenmeleri, matematiksel sembolleri tanımaları, toplama-çıkarma yapmaları, örüntügrafik, parça-bütün çalışmaları yapabilmeleri, yön ve mekânda konum algılarını geliştirmeleri, uzunlukağırlık ve saatlerle ilgili alıştırmaları yapabilmeleri hedeflenmiştir. 

  Yaş: 5-6

  Sayfa Sayısı: 64

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır