Kapat

İlkokula Hazırlanıyorum Serisi - Okuma Yazmaya Hazırlık

23,90 TL
  Sepete Ekle
 • İlkokula Hazırlanıyorum Serisi; MEB Okul Öncesi Eğitim Programına uygun, programdaki bilişsel, dil, sosyal-duygusal, motor ve özbakım gelişim alanlarıyla ilgili kazanım ve göstergeleri gerçekleştiren, kavram ve tema destekli, nitelikli ve eğlenceli bir seridir. Hem okul öncesi müfredat kitabı olarak, hem evde eğitim kitabı olarak hem de yaz dönemi aktivite ve eğitim dönemine hazırlık kaynağı olarak kullanıma uygundur.

  Seri, birden fazla gelişim alanına hitap eden kapsamlı sayfaları sayesinde okul öncesi kurumlarında zengin eğitim ortamı oluşmasına büyük katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda çocuğunun gelişimini desteklemek isteyen aileler için evde kullanıma da uygundur.

  Okuma Yazmaya Hazırlık kitabında MEB Okul Öncesi Eğitim Programındaki ses bilgisi farkındalığıgörsel materyalleri okumaokuma farkındalığıyazı farkındalığısözcük dağarcığıküçük kas gelişimiyle ilgili kazanım ve göstergelerin gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır. 

  Kitapta eğlenceli ses ve çizgi çalışmalarının yanında Atasözleri ve DeyimlerResim ÇiziyorumZıt Kavramlar gibi eğlenceli bölümler de yer almaktadır. Hecekelimecümle farkındalığına dair sayfalar da çocukları ilkokula hazırlamaktadır.

  Alıştırmalarda bir yandan da duygulartaşıtlaruzay gibi pek çok tema, araç olarak kullanılmıştır. Böylece çocukların, kitapta gördükleri alıştırmaları günlük hayatla ilişkilendirmeleri hedeflenmiştir.

  Yaş: 5-6

  Sayfa Sayısı: 64

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Bunları da Sevebilirsiniz ♥

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır