Kapat

MİNİQ Zıtlıklarla Safari Puzzle

40,00 TL
  Sepete Ekle
puzzle oyuncak
 • MİNİQ Zıtlıklarla Safari Puzzle 

  Herbiri 2 parçadan oluşan 24 setlik safari temasına sahip bu keyifli puzzle minikler için kusursuz. Her bir set, miniklere zıtlıkları öğreten parlak renkler ve neşeli çizimlerin kullanıldığı resimlerden oluşur. Hem önden hem de arkadan gösterilen neşeli maymun, safari arabasının içinde ve dışında çizilen minik, soğukta atkı ve beresiyle sıcakta ise mayosuyla dolaşan fil bunlardan bazıları…
  Kelimelere uygun dikkat çekici resimlerin canlandırılması , miniklerin okuma ve dilbilgisi becerilerinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.
  Her bir set için söylenecek o kadar çok şey var ki… Kaplan hızlı koşarken kaplumbağa neden yavaş? Neden yakınımızdaki timsah bu kadar büyük gözükürken uzaktaki bizon küçük gözüküyor? Dilerseniz setlerin bir parçasını çocuğunuza verip zıttını sorarak da keyifli bir oyun yaratabilirsiniz.
  Sağlam ve geri dönüşümlü olarak üretilen her set birleştirildiğinde 13,5 cm. x 7 cm. ölçülerindedir. Her parça sadece doğru zıt kelimenin parçasıyla eşleşebilmektedir.Her ne kadar 3-6 yaş arası minikler için ideal olsa da, daha küçük minikler de puzzle parçalarını bir araya getirmekten ve resimlerden bahsetmekten keyif alacaklardır.

   

   

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  2 Taksit
  20,60 TL
  41,20 TL
  3 Taksit
  13,87 TL
  41,60 TL
  4 Taksit
  10,50 TL
  42,00 TL
  5 Taksit
  8,52 TL
  42,60 TL

  İşbank Kredi Kartları

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Minnoş Dükkan Kırtasiye © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır